INSTRUKTORZY

_DSC0045_3.jpg

MARLENA BĄK

Marlena to źródło wiedzy o różnych stylach tańca. Dzięki zdobytemu doświadczeniu sprawia, że wszyscy możemy nauczyć się czegoś nowego.
Marlena to połączenie wdzięku i perfekcji ruchów. Odpowiada za grupy, organizuje treningi i dba o to, aby każdy z tancerzy nieustannie rozwijał swoje umiejętności. Dzięki temu jej choreografie to pasmo sukcesów.

IMG_8120_edited_edited.jpg

SUKCESY

Choreografia Marleny pt. "My Teddy Bear" w wykonaniu uczennicy Wiktorii Kosman zajęła II miejsce w Krajowych Eliminacjach DWC w Krakowie, a tym samym reprezentowaliśmy Polskę na Mistrzostwach Świata w Bradze w Portugalii.

Wiktoria zdobyła 13 miejsce na cały świat.

Jesteśmy dumni z talentu naszej uczennicy oraz świetnej choreografii.

Marleny choreografie wiele razy zajmowały prestiżowe miejsce na różnych konkursach ogólnopolskich i międzynarowodych. Wieloletnie doświadczenie i wspanili tancerze w naszej szkole to idealne połączenie do zdobycia wielu sukcesów i spełniania marzeń.

Image by Hudson Hintze

DOŚWIADCZENIE

Marlena Bąk - Tancerka, plastyk, fotograf
Od 7 roku życia trenowała akrobatykę sportową, a od 9 była w grupie cheerleaders. Od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia tańca nowoczesnego do Klubu Kiepura, a po kilku latach rozpoczęła intensywne treningi z gimnastyki artystycznej. Następnie rozpoczęła naukę Lyrical Jazz w Studio Tańca "Lubię To" i w 2012 roku ukończyła tam kurs na poziomie średnio zaawansowanym. Kolejnym etapem było dostanie się do zespołu "The Hoofers". Startowała również jako solistka w innych konkursach tanecznych, gdzie zajmowała miejsca na podium.  W 2013 roku uczestniczyła w XXIV Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kielcach, które prowadzili zagraniczni choreografowie: Luciano Di Natale - lyrical jazz, Allan McCormick - balet jazz, Eric Bacon - contemporary lyrical, całe warsztaty zostały potwierdzone certyfikatem. W 2014 roku otrzymała zaświadczenie o ukończeniu kursu EDS MASTERS z jazzu oraz baletu w Egurrola Dance Studio w Warszawie. Warsztaty te prowadzili Paweł Michno, Marta Czyż, Anna Derfel, Aneta Bułka i Wojciech Warszawski. Kolejny ukończony kurs to modern jazz z Jonathanem Huor również w Egurolla Dance Studio. W 2014r. przeprowadziła warsztaty taneczne w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zawierciu. W 2014r. podjęła się prowadzenia grupy w szkole tańca ELITE, gdzie zaledwie po 6 miesiącach z nowymi uczniami mogła pochwalić się sporymi sukcesami w ogólnopolskich festiwalach tanecznych, również w konkursach międzynarodowych np. "Festiwal Ballo". W 2016 rozpoczęła współpracę ze szkołami tańca Good Mood z Katowic i Centrum Kultury Zamek – Plejada z Wrocławia. W 2017r.  pracowała w Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.
Solówki które przygotowała Marlena wiele razy zajmowały czołowe miejsca w wielu turniejach tanecznych.